start / O firmie

O firmie


Wiele zadań, jedno rozwiązanie... 

FMserwis  jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która powstała na bazie doświadczenia zdobytego w branży facility management.  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze swoich obiektów. Naszą  ofertę kierujemy zarówno do klientów instytucjonalnych posiadających obiekty produkcyjne, biurowe, magazynowe, jak i do odbiorców indywidualnych. Profesjonalny i kompetentny zespół tworzący firmę FMserwis umożliwia implementację szerokiego zakresu rozwiązań począwszy od pojedynczych usług, skończywszy na w pełni kompleksowych usługach facility.

Naszą misją jest świadczenie usług kompleksowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Wierzymy, że czas zaoszczędzony dzięki naszym usługom zostanie bardziej efektywnie wykorzystany, gdy będą Państwo mogli nareszcie  skupić się wyłącznie na działalności biznesowej. Chcemy również pomóc naszym klientom optymalizować koszty związane z utrzymaniem obiektu poprzez synergię zarządzania i dostarczania usług od jednego dostawcy. Założeniem firmy jest pozyskiwanie rynków lokalnych, wpisanie się na stałe w strukturę społeczności oraz dalszy rozwój w celu dostosowania się w dziedzinie facility management do coraz wyższych wymagań i oczekiwań klientów.  Wszystkie nasze działania dążą do zwiększenia jakości usług świadczonych dla klienta.

 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami z uwzględnieniem następujących dziedzin:

  • usługi konserwatorskie (utrzymywanie instalacji urządzeń i systemów zainstalowanych w obiekcie),
  • prace remontowo-budowlane,
  • drobne naprawy,
  • konserwacja urządzeń transportu wewnętrznego,
  • utrzymywanie terenów zielonych,
  • utrzymywanie czystości na zewnątrz i wewnątrz,
  • prowadzenie harmonogramów: przeglądy obiektu i instalacji, konserwacje, czynności administracyjne i urzędowe, 
  • gospodarka mediami,
  • doradztwo techniczne,
  • wdrażanie i prowadzenie systemów raportowania.

 

Na każdym etapie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, w celu jak najlepszego zrozumienia potrzeb, a co za tym idzie, przygotowania rozwiązań dokładnie spełniających założenia przedsięwzięcia. Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu raportowania mają Państwo stały wgląd w bieżący stan techniczny obiektu, jak i status wszystkich przeprowadzanych oraz  planowanych zadań.


W naszych działaniach koncentrujemy się na profesjonalnym wykonywaniu prac. Podczas realizacji zleceń, dbamy o jakość i najdrobniejsze szczegóły. Gwarantujemy opracowanie optymalnych dla Państwa rozwiązań. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, która nieustannie popycha nas do pogłębiania wiedzy i ustawicznego rozwijania naszych umiejętności. Z chęcią podejmujemy się realizacji nietypowych i trudnych zadań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


O firmie
O firmie

home wstecz

+48 503 988 048